O nas


Idea Projekt to partnerskie biuro projektowe z Gdańska, w którym wierzymy, że dobra architektura i wnętrza to most pomiędzy ludźmi, naturą i kulturą.

Biuro prowadzone przez dwóch właścicieli – Zuzę Pikiel i Karola Pikiela, realizuje prywatne projekty rezydencjonalne, komercyjne i publiczne. Lubimy wyzwania, nie boimy się nowych pomysłów – wszystkie projekty traktujemy indywidualnie, by w jak najlepszy sposób zrealizować potrzeby i marzenia klienta. Realizujemy wspólnie projekty od A do Z - od zaplanowania bryły budynku, przez funkcję i estetykę wnętrz. Aktualne projekty wnętrz mogą zobaczyć Państwo na nowej stronie Zuzy - www.zuzapikiel.pl

Zapraszamy do współpracy!

Zuzanna Pikiel


Właścicielka, architektka wnętrz, absolwentka kierunku architektury wnętrz  na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Uważam, że wnętrze powinno być przede wszystkim bazą dla mieszkańca. To człowiek, jego pasje, przyzwyczajenia, ulubione przedmioty – nadają wnętrzu charakter. Dlatego staram się dopracować każdy szczegół projektu – od funkcjonalnych rozwiązań, do estetycznych detali wykończenia.

Karol Pikiel


Właściciel, uprawniony architekt, członek IARP, absolwent kierunku architektura i urbanistyka na Politechnice Gdańskiej.

Mistrz łapania wszystkich sznurków – prywatnie i zawodowo. Pasjonat najróżniejszych sportów, technologii i podróży.