Kamienica na Monte Cassino- KAWALERKA

Ten projekt jest jedyny w swoim rodzaju- zachowaliśmy ducha zabytkowej kamienicy i wprowadziliśmy świeży funkcjonalny detal. Cel- wygodne mieszkanie na wynajem.

Zaproponowaliśmy niebanalny podział pomieszczenia- wysoka do sufitu zabudowa odcina kuchnię od części salonowej. Z jednej strony znajduje się zabudowa meblowa kuchni, z drugiej jest miejsce na TV i półki z książkami. Aneks kuchenny nie jest tu taki oczywisty, a nam udało się wyciągnąć maksimum wartości z tego pomieszczenia!

Wyposażenie mieszkania to świetna praca Inwestorki - detale, dodatki i meble są spójne z estetyką kamienicy- zestaw drewnianych mebli to oryginalna polska wiejska secesja. Pięknie dopełniły się z gipsowymi sztukateriami, które Inwestorzy zdecydowali się zachować, a nie wymieniać na styropianowe.

Łazienka to elegancka klasyka. Posadzka w mozaice projektu Macieja Zienia nadaje jej charakteru. W pojemnej zabudowie znajdzie się miejsce na pralkę, ręczniki i kosmetyki.

ideaprojekt_bmc01 ideaprojekt_bmc02 ideaprojekt_bmc03 ideaprojekt_bmc04 ideaprojekt_bmc05 ideaprojekt_bmc06 ideaprojekt_bmc07 ideaprojekt_bmc08 ideaprojekt_bmc09 ideaprojekt_bmc10 ideaprojekt_bmc11 ideaprojekt_bmc12 ideaprojekt_bmc13 ideaprojekt_bmc14 ideaprojekt_bmc15 ideaprojekt_bmc18 ideaprojekt_bmc35