Portfolio Tag: beton

Koncepcja łazienki #04

Łazienka w domu jednorodzinnym, w Mostach pod Gdynią. Inwestorzy lubią prosty styl skandynawski, jednak postanowiliśmy ocieplić wnętrze romantycznymi dekorami kwiatowymi. Oświetlenie gra tutaj dużą rolę, podzielone zostało na kilka, sterowanych osobno grup. Ciekawym zabiegiem jest podział łazienki na strefy suchą i mokrą- nie ma tutaj zamkniętej kabiny prysznicowej. Zaprojektowaliśmy za to szklane drzwi, za którymi…
więcej

Koncepcja WC #02

Czasem mamy kilka pomysłów na projekt- żeby móc wybrać ten najlepszy- trzeba go zobaczyć. Ta łazienka doczekała się 4 odsłon- wszystkie są w podobnym stylu, ale zmiana detali decyduje o całym jej odbiorze. Znajdziesz swoją ulubioną?  
więcej

Minimalistyczna kuchnia

Ta kuchnia to ciąg dalszy mieszkania w stylu skandynawskim dla młodego małżeństwa. Tutaj ciemne grafitowe dodatki także zostały zneutralizowane drewnianą okleiną- podobnie jak w łazience. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i spełnia wszystkie potrzeby zadowolonych właścicieli- dziękujemy za taką współpracę!
więcej

Betonowa łazienka

Świetne wyzwanie- pierwsze mieszkanie młodego małżeństwa. Lokum nie wielkie, ale zmieściło się tu wiele marzeń i udało nam się to stworzyć wcale nie wielkim kosztem! Tutaj przedstawiamy łazienkę- Inwestorzy lubią beton, dużo zieleni i pamiątki z egzotycznych podróży - tutaj postawiliśmy na płytki imitujące drewniane deski- dodają ciepła szarym płytkom i bieli na ścianach.
więcej