Portfolio Tag: ceramika

Kuchnia, Kosakowo

Wbrew obowiązującym aktualnie trendom- punktem wyjściowym tej kuchni były beże. Po wielu godzinach dobierania materiałów- decyzja padła na lakierowane fronty w kolorze rozbielonej kawy, ciepłe deski na posadzce, biały konglomeratowy blat. Dzięki temu połączeniu kuchnia stała się niesamowicie przytulna. Dekoracyjne płytki na ścianie dobrze kontrastują z gładkimi blatami i frontami.
więcej

Łazienka dla gości, Kosakowo

Ponoć najczęstszym zdziwieniem gości, po wejściu do tej łazienki, jest pytanie: "Ale jak to, drewno pod prysznicem?" A to dlatego, że w przestrzeni natrysku wykorzystaliśmy włoskie płytki ceramiczne perfekcyjnie imitujące prawdziwą drewnianą deskę. Wyłożone nimi ściana i kawałek posadzki, wprowadzają nowoczesną nutę do beżowej, małej łazienki dla gości.
więcej

Koncepcja łazienki #03

Projekt łazienki w stylu glamour. Ceramika projektu Macieja Zienia jest niesamowicie eleganckim dodatkiem do łazienki. Błyszczące płytki mocno odbijają przestrzeń, lustrzane detale nadają łazience przestrzeni, a odpowiednio dobrane oświetlenie potęguje pożądany efekt. Tu wszystko miało być na wysoki połysk i właśnie takie jest. Ekskluzywnie, klasycznie, czarno biało.
więcej

Kuchnia mieszkanie prywatne

W nowoczesnej bryle domu nie możemy przechodzić obok kuchni obojętnie. Musiała być funkcjonalna, prosta, ale z dekoracyjnym "pazurem". Dzięki podwieszanym szafkom ułatwiamy sobie sprzątanie, blat pod wielkim oknem staje się wyjątkowym miejscem na szybkie śniadanie- jadalnie na dłuższe posiłki mamy tuż za ścianą. Sterylność mebli łamie dekoracyjna opaska z hiszpańskich płytek- to one nadają kuchni…
więcej